Actueel nieuws VvE Kennis & Advies

  • Home
    Home Hier kunnen alle blogberichten op de hele site gevonden worden.
03
sept

Kwaliteit VvE-beheerders krijgt belangrijke impuls met het persoonscertificaat

Geplaatst in Actueel
  • Fontgrootte: Groter Kleiner
  • Hits: 4616
  • Afdrukken

VvE Magazine aug 14 PCVBUit diverse onderzoeken, maar ook uit reacties van VvE’en die binnenkomen bij VvE Belang, blijkt steeds opnieuw dat er in Nederland heel goede VvE-beheerders zijn, maar dat er helaas ook zwakke broeders en zusters in deze branche hun geld verdienen. De kwaliteit van de VvE-beheerder kon wel een impuls gebruiken, vonden enkele initiatiefnemers en organisaties als VvE Belang en Vastgoedmanagement Nederland. Daarom is in het najaar van 2013 de Stichting Persoonscertificering VvE-beheer opgericht. VvE-beheerders kunnen nu naast het procescertificaat voor hun kantoor ook een certificaat halen waarmee ze aantonen dat ze zelf beschikken over voldoende kennis, kunde en ervaring.

Lees het hele artikel...

Laatst aangepast op

Nieuwsarchief

januari
februari
april
mei
juni
juli
augustus
november
december