3-daagse Praktijktraining VvE Beheer

Je bestudeert vooraf de toegezonden theorie. Tijdens de praktijkdagen wordt de theorie uitgebreid besproken door middel van casuïstiek en opdrachten. Deze opdrachten sluiten aan bij je werksituatie. In deze praktijktraining komt de beoordelingsrichtlijn (BRL) van het persoonscertificaat aan de orde.

3-daagse Praktijktraining VvE Beheer

Opbouw opleiding

Je bestudeert vooraf de toegezonden theorie. Tijdens de praktijkdagen wordt de theorie uitgebreid besproken door middel van casuïstiek en opdrachten. Deze opdrachten sluiten aan bij je werksituatie. In deze praktijktraining komt de beoordelingsrichtlijn (BRL) van het persoonscertificaat aan de orde.

Voor wie?

De reeds werkzame VvE beheerder, die zijn werk als vak ziet en zich meer wil verdiepen en professionaliseren in het vak. Vakbekwaam zijn biedt ruimte en inzicht in je werk. Minder chaos en meer balans in het werk.

Leerresultaat

De cursist kan informatie, situaties en problemen correct inschatten. Werkt binnen de kaders van de wet, reglementen en de beheerovereenkomst met de VvE. Daardoor kan de cursist de VvE voor, tijdens en na de vergadering van eigenaars adequaat adviseren.

Programma

De juridische, financiële en technise kaders van de VvE zijn werkt in de theorie van de praktijktraining. Vooraf bestudeert men de aangeboden stof en tijdens de praktijkdagen wordt hier uitgebreid op ingegaan.

Duur

3 dagen zonder avondprogramma

Data en locatie

Emmastraat 49 - Koetshuis naast de Villa, 1213 AK te Hilversum

Praktijkdagen zijn van 09.30 uur tot 17.00 uur

     
- Voorjaar   13, 20 en 27 mei 2019 
- Najaar    4, 11 en 18 november 2019
     

Uw investering

€ 1.295,- inclusief verblijfskosten en ex. BTW 

In-company is ook mogelijk, neem contact op voor meer informatie.